GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

U Fryzjera


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

7.00
/10 (liczba ocen:
1
)

U Fryzjera (Barber Shop) – w tej gierce wcielamy się w postać fryzjerki w małym zakładzie fryzjerskim. Zadaniem naszej bohaterki jest obsługa przychodzących klientów – wykonujemy strzyżenie, mycie głowy lub suszenie w zależności od tego, czego życzy sobie nasz klient. Wtedy sadzamy go na odpowiednim fotelu i przystępujemy do pracy. Niektórzy życzą sobie, aby wykonać jedno i drugie, wtedy po wykonaniu pierwszego zadania przesadzamy klienta na drugi fotel.

Każdy zadowolony klient zostawia odpowiednią należność, dzięki czemu realizujemy nasz dzienny utarg. Poziom zadowolenia klienta symbolizuje serduszko. Nasz dzienny zarobek Points musi wynieść co najmniej tyle, ile wskazuje Target. Musimy także zmieścić się w czasie, który wskazuje nam zegar. Pracujemy od godziny 9 rano do ok. 15.30 po południu.

Ta fryzjerka dopiero zaczyna swoją karierę, dlatego musimy pomóc jej na początku jej drogi, a potem będziemy mieli dużą satysfakcję, kiedy po dobrym początku jej zakład rozwinie się i będzie jedną z najlepszych fryzjerek w okolicy. Przy okazji zobaczymy jak to jest rozpoczynać przygodę ze swoim własnym biznesem. Na początku trzeba włożyć dużo pracy i serca, ale zobaczycie, że wszystko zwróci się podwójnie i sukces będzie murowany.

Play – aby rozpocząć zabawę w fryzjera,
Sterujemy myszką – klikamy na klienta i przeciągamy na odpowiedni fotel.
Target – wymagana suma punktów,
Points – suma zarobionych pieniędzy jednego dnia.

Miłej zabawy:) BobiBobi (:

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Fryzjer, Gry Pielęgnacja i Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn