GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ubieranie Kucyka


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Ubieranie Kucyka (Perfect Pony) – ubieranie kucyka to niesamowita frajda, zwłaszcza dla dziewczynek i chłopców lubiących taki rodzaj gier dla dzieci. Któż z Was Moi Mili nie marzył o pięknym, małym kucyku. Niejedno z Was miało pewnie to szczęście i przejechało się na słodkim rumaku podczas pobytu w Zoo, na festynie czy pokazie zwierząt. Cudowne i niezapomniane wrażenia prawda? I ta grzywa – wspaniały mały konik, którego chciałoby się mieć na własność, w domu – bawić się z nim, pielęgnować, czesać, dokarmiać i… kochać go.

Postaram się choć w malutkiej części spełnić wasze pragnienia przedstawiając Wam grę Ubieranie Kucyka w której będziemy mogli zaopiekować się co prawda wirtualnie pięknym kucykiem. Ubierz go najpiękniej jak potrafisz – zmieniaj kolor kucyka, a także grzywę, ogon, uszy czy kopytka. Może bardziej podobają Ci się jednorożce? Nie ma sprawy wystarczy kliknąć na róg i już piękny rożek wędruje na czoło naszego podopiecznego.
Nie zapominamy także o dodatkach takich jak siodełko – abyśmy mogli się na nim przejechać:), skrzydełka – te uniosą naszego kucyka hen wysoko, tatuaż – rodem z My Little Pony, ozdoba na szyję w postaci dzwoneczka, wianuszka czy szalu.

Sterujemy:
przy pomocy myszki – klikamy na ubranko czy ozdobę dla kucyka aby mu ją założyć lub zmienić.

Życzę Wam Moi Mili Cudownej Zabawy!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry dla Dziewczyn, Gry Ubieranki, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn