GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ubieranka Frankie Stein


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Ubieranka Frankie Stein (Frankie Stein DressUp) – jak Halloween to oczywiście nie może się obejść bez gry Monster High z jedną z głównych postaci. Tą bohaterką oczywiście jest Frankie Stein – dziewczynka, która nie bez powodu może kojarzyć się z Frankensteinem:).

Dziewczyny uwielbiają laleczki Monster High i ubieranie dlatego też Frankie prosi Cię o pomoc w doborze ubioru. Nasza bohaterka wybiera się na halloweenowe party gdzie będą jej koleżanki wampirzyca Draculaura czy wilkołak Clawdeen Wolf. Wszystkie one chcą w tym dniu wyglądać jeszcze „straszniej” niż zwykle, ale Frankie chce w tym konkursie zwyciężyć. Dlatego Twoim zadaniem jest pomóc dobrać jej odpowiednie uczesanie i kolor włosów, wybrać bluzkę, getry czy fajny kostium lub sukienkę. Nie możesz oczywiście zapomnieć o butach, torebce i innych dodatkach.
Każdy rodzaj ubrania ma sporo opcji więc możemy „poszaleć”. Gdy nasza bohaterka będzie gotowa na „straszną” przygodę kliknij Show – koleżanki zzielenieją z zazdrości (a może nie z zazdrości:)).

Sterowanie – przy pomocy myszki. Klikamy i wybieramy odpowiednią rzecz dla naszej zielonej bohaterki.

A dziewczynkom jak zawsze życzę super zabawy w stylu Monster High! BobiBobi
p.s. Zabawa w domu. Dzieciaki, a w szczególności Dziewczynki! Taką zabawę możecie też urządzić sobie w domu, zapraszając koleżanki do wspólnej zabawy. Możecie np. urządzić sobie konkurs – taką grę w której ta dziewczynka, która ubierze się najstraszniej wygrywa. Oczywiście stroje i przybory do malowania tylko za zgodą mamy

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Halloween, Gry Ubieranki i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn