GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ubierz Dynię


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Ubierz Dynię (Perfect Halloween Pumpkin) – 31 października to Halloween i w tym czasie dzieci ubierają dynię. Jeśli nie prawdziwą to przynajmniej w postaci gry online. Ubierz, przystrój i powycinaj dynię jak Ci się tylko podoba. Efekt murowany – trzeba się tylko trochę przyłożyć i można wycinać przeróżne wzorki, wybierać kształty, przystrajać, doklejać oczy, nakrycia głowy, wybierać oczy, usta, nosy i wreszcie dobierać tło i dekorację. Należy jednak pamiętać, że to wszystko robimy na Halloween, a więc na święto, podczas którego straszymy. Dynia powinna być przerażająco perfekcyjna.

Po takiej grze na pewno nabierzecie chęci, aby zrobić podobną dynię w domu. Będzie to pewnie wymagało więcej pracy, ale warto spróbować i postawić potem dynię ze świeczką w środku na parapecie. Pamiętajcie tylko, że wycinaniem oczu i buźki dyni powinien zająć się ktoś dorosły, ponieważ trzeba zrobić to przy pomocy ostrego noża. A potem już sama przyjemność, która w pełni należy do Was, a mianowicie przystrajanie dyni. Zaczerpnijcie pomysły z tej gry i powodzenia!

Miłego Ubierania i Wesołego Halloween! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry dla Dzieci, Gry Halloween, i Gry na Tableta i Smartfona

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn