GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ubierz Elsę i Annę!


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Ubierz Elsę i Annę (Elsa And Anna Work Dress Up) – Podobno nie samą praca człowiek żyje. To prawda. Ale nie można też ciągle chodzić na bale bo nawet królewskie życie może się nudzić.

Anna i Elsa całe życie spędziły na królewskim dworze. Na szczęście nie przyzwyczaiło ich to do lenistwa. Wręcz przeciwnie. Obie księżniczki są wzorem pracowitości i bardzo chętnie zajmą się czymś zarobkowo. Mamy dla nich kilka pomysłów. Sprawdź, które zawody przypadłyby wam do gustu. Nie zapominaj, że dziewczyny zawsze podchodzą do obowiązków profesjonalnie i uważają, że w pracy należy się odpowiednio prezentować. Mamy więc dla nich także firmowe uniformy. Przymierz je i wybierz ten, który powinien pasować do wybranego zawodu. Cały kombinezon lub bluzka i dopasowana do tego spódniczka lub spodnie. Nie zapominaj o butach, które w zależności od zawodu nie zawsze mogą być na obcasiku.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Ubieranki, i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn