GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ucieczka Pingwinka


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Ucieczka Pingwinka (Penguin Escape: Back To Antarctic) – myślę, że do tej gry dla dzieci nie trzeba będzie Was specjalnie przekonywać:). Pewien pingwinek zaplątał się gdzieś na pustyni. A jak wiadomo wśród pustynnych piasków pingwinkowi wcale nie jest do śmiechu. Nic więc dziwnego, że jego marzeniem jest wydostać się stamtąd i udać się do swej ukochanej Antarktydy. Po pierwsze jest mu tam bardzo gorąco, po drugie nie ma nic do picia, a chodzenie takimi stopami po piachu jest niezwykle trudne, nie wierzycie? Załóżcie płetwy i spróbujcie przejść po plaży pełnej piasku.
Uratuj pingwinka grając w puzzle – usuwaj bloczki tak aby w konsekwencji doprowadzić naszego arktycznego bohatera do wyjścia oznaczonego czerwoną strzałką. Klikać możesz na 3 lub więcej takich samych bloczków aby te zniknęły i pozwoliły „spaść” pingwinkowi. Musisz jednak tak przemyśleć jego drogę aby nic mu się nie przytrafiło niemiłego.
Do przejścia mamy aż 24 levele podzielone na 3 różne światy. Każdemu światu zawierającemu 8 poziomów towarzyszą odpowiednie fauna, flora i warunki klimatyczne.

Sterujemy – przy pomocy myszki.

Restart – jeśli stracisz swoją szansę na wydostanie się nie ma problemu możesz kliknąć „restart” i zacząć level od nowa.
Try Again czyli „Spróbuj jeszcze raz” – ten komunikat pojawi się jeśli nie zdążysz wykonać zadania na czas (patrz termometr), pingwinek pobłądzi lub niechcący coś na niego spadnie.
Termometr – czas. Rosnąca temperatura informuje nasz o uciekającym czasie.

Życzę Wam miłej zabawy z pingwinkiem!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Puzzle i .Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn