GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Valentiner


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

2Valentiner – to gierka, w której nasz bohater w postaci dobrego duszka – Kupidyna stara się „złowić” jak najwięcej złotych serc i skarbów dzięki czemu zapełnia się nasz „Love Meter” czyli tzw. „wskaźnik miłości”. Oprócz serduszek, których zebranie daje nam pełnię szczęścia, czyli przenosi nas do następnego Levelu możemy zbierać skarby. Dzięki skarbom mamy pieniądze, za które możemy kupić różne potrzebne rzeczy, aby ułatwić sobie połów serduszek. Jedną z takich rzeczy jest niezawodny dynamit dzięki, któremu możemy rozwalić złe, szare i krzywe serducho, które złapało nam się przez przypadek. Oprócz tego możemy złowić poszczególne literki hasła LOVE – jeśli uda nam się skompletować całe hasło czeka nas niezły bonus – spróbujcie!
Każda z pokonanych plansz stanowi jedną część układanki – jednego wielkiego serducha „Valentiner Progres”, które zapełnia się w trakcie gry po kawałku.

Start – aby rozpocząć grę,
Instructions – instrukcje jak grać.

Na początek wybieramy kto będzie nam towarzyszył w trakcie naszej miłosnej przygody i sprzedawał potrzebne sprzęty w sklepiku – będzie to Marco lub Susan.

Sterujemy myszką lub klawiaturą:
Aby strzelić naszą miłosną strzałą w celu złowienia serca:
– klikamy lewym przyciskiem myszy
lub
– strzałką w dół na klawiaturze.

Aby użyć bomby
– klikamy na bombę myszką
lub
– klawisz strzałka w górę na klawiaturze.

Lubisz gry w których coś łowimy? Zobacz też:
Mikołaj w Tarapatach
Gold Miner

Udanych połowów – serducha czekają:) BobiBobi (:

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie, Gry Strzelanki, Gry Walentynki, i Gry Zbieranie i Łapanie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn