GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

W Pirackich Łańcuchach


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

W Pirackich Łańcuchach (Pirate Chains) – naszym zadaniem w tej gierce jest uwolnić kluczyk. Musimy tak usuwać elementy, aby kluczyk dostał się do zamka (kłódki). Elementy mogą być usunięte, jeśli znajdują się co najmniej 3 jednakowe obok siebie. Najeżdżamy wtedy na jeden z nich (z brzegu) i nie puszczając myszki przeciągamy tak, aby zaznaczyć pozostałe do zbicia. Zbijamy zarówno poziomo, jak i pionowo.

Przechodząc poszczególne poziomy gry, przybliżasz pirata do zdobycia ogromnego skarbu, który ukryty jest na wyspie. Mapka, którą posiada pirat jest bardzo stara i przekazywana z pokolenia na pokolenie. Teraz nasz pirat jest bardzo blisko znalezienia skarbu. Potrzebuje już tylko Twojej pomocy. Musisz wykazać się niezwykłą umiejętnością logicznego myślenia i sprytem. Pokombinuj najpierw co należy zrobić, aby klucz wpadł do kłódki. Czasem warto to wcześniej przemyśleć, bo zły ruch sprawi, że możesz zablokować sobie drogę do rozwiązania tej zagadki.

Ciężka praca będzie wynagrodzona złotem i kosztownościami, które pirat odnajdzie na końcu swojej mapy. Dlatego warto się starać. I w życiu też tak jest, jeśli zrobicie coś starannie i poświęcicie dużo czasu, czeka Was pochwała lub nagroda. Np. kiedy odrobicie ładnie pracę domową, piąteczka murowana!

Sterowanie – myszką,

New Game, a następnie Continue – aby rozpocząć grę,

Powodzenia! Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców i .Gry Puzzle

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn