GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Wakacyjne Prace Kelly


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Wakacyjne Prace Kelly (Kelly’s Summer Jobs) – to ciekawa gierka, w której tytułowa Kelly jest wszechstronnie uzdolniona. A ponieważ są wakacje to postanawia to wykorzystać i sprawdzić się w kilku różnych zawodach. Będzie to praca w piekarni, lodziarni, salonie dla zwierząt i u fryzjera.

Na początek wybieramy odpowiedni dla Kelly zawód, a następnie klikamy Play – aby przejść do gry. W każdej z prac dziesięciu niezadowolonych klientów powoduje wyrzucenie z pracy.

Sterujemy – myszką.

Pracowaliście kiedyś w wakacje? Nie muszą być to jakieś trudne i poważne prace, bo czasem można zapytać czy nie trzeba komuś skosić trawnika lub wyprowadzić psa na spacer. Nic trudnego, a można sobie dorobić i mieć trochę pieniążków na kino lub na basen. Jak w każdej pracy należy się przyłożyć i wykonać coś naprawdę poprawnie, aby nie było nieprzyjemności. A więc lepiej nie podpadaj i trzymaj się dzielnie! Gwarantuje Wam, że jeśli zlecający Wam te drobne prace będzie zadowolony, to na pewno poprosi Was o pomoc następnym razem. I tak samo jest w przypadku Kelly, jeśli zawalicie coś w jej wakacyjnej pracy, zostanie zwolniona i szef już nie będzie chciał z nią współpracować, a więc postarajcie się. Możecie spróbować wszystkich czterech zawodów po kolei i przekonać się, który z nich jest najfajniejszy.

Powodzenia w tym wakacyjnym biznesie! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn