GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Walentynkowa Układanka


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Walentynkowa Układanka (Valentine Day Jigsaw) to doskonała zabawa dla wszystkich zakochanych. Do tej zabawy możecie zaprosić ukochanego bądź ukochaną i razem ułożyć te fantastyczne puzzle.

W tej grze do przejścia masz osiem fantastycznych leveli gdzie każdy z nich kryje inny obrazek, który odkrywamy. Zakochani jak to zakochani – dla nich nie ważny jest czas i miejsce – ważne, że mają siebie. I tak też jest tutaj – ułóż puzzle gdzie urocza para spotyka się w parku lub w innych okolicznościach. Baw się, układaj i podziwiaj piękne obrazki – niech te będą dla Was zakochani spontaniczną inspiracją;).

Gramy – kawałek po kawałku układamy i odsłaniamy cały obrazek. Nasz kawałek układanki znajduje się u góry – sterujemy nim tylko na boki (myszką). Gdy jesteśmy pewni że znalazł się tu gdzie trzeba zrzucamy go – klikamy.

Puzzle w Życiu Ponieważ czasem nachodzą mnie filozoficzne przemyślenia;) i tak jest i tym razem to pragnę się nim z Wami podzielić. Puzzle czyli układanka, którą Wam tutaj prezentuję to nic innego jak analogia czyli odniesienie do prawdziwego życia. Mam aż dwa przemyślenia dotyczące wyżej wspomnianych puzzli. Po pierwsze życie to układanka, którą najczęściej układamy z ukochaną bądź ukochanymi osobami, po drugie każdy z ludzi to jedna część ogromnej układanki i szukając tej drugiej połówki tak naprawdę szukamy „kawałka układanki” do którego będziemy pasować. Wasz „filozof” BobiBobi;).

a Zakochanym życzę dużo Miłości, a tym Wszystkim, którzy wciąż szukają życzę znalezienia swojego Kawałka Układanki;)
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry na Tableta i Smartfona, Gry Układanki, i Gry Walentynki

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn