GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Walentynkowe Różnice


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Walentynkowe Różnice (Meet My Valentine) – znajdź Walentynkowe różnice:). W tej grze naszym zadaniem jest porównać dwa obrazki, które nieznacznie różnią się od siebie. My zaś musimy znaleźć wszystkie szczegóły – zazwyczaj jest to pięć różnic. Za odgadnięcie wszystkich w krótkim czasie dostaniemy więcej punktów. Ale czas biegnie bardzo szybko, więc naprawdę trzeba się skupić. Zatem wytężcie wzrok i do dzieła.

Mała podpowiedź jest taka, aby nie klikać gdzie popadnie z nadzieją, że może ustrzelimy jakąś różnice. Jeśli klikniecie błędnie, czyli w miejsce gdzie nie obrazem nie różni się, otrzymacie minus pięć punktów. Nie pozwólcie, aby takie przeoczenie zabrało Wasze tak ciężko zdobyte punkty, albo co gorsza, aby Wasz wynik był minusowy.

Pamiętajcie też o swojej ukochanej osobie w ten szczególny dzień. Dzień Zakochanych obchodzimy 14 lutego i jeśli mamy dziewczynę lub chłopaka, a nawet przyjaciela lub przyjaciółkę możemy obdarować jego lub ją prezentem, kwiatem, czymś słodkim lub po prostu powiedzeniem sobie czegoś miłego, wyznaniem uczuć.

Score – liczba punktów,
Differences – mówi nam ile jeszcze szczegółów musimy odkryć,

Play – aby rozpocząć grę,
Play (no hints) – gra bez podpowiedzi.

Za-Kochani życzę Wam Powodzenia i dużo miłości!:) BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Walentynki i .Gry Znajdź Różnice

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn