GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Walentynkowy Mahjong


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Walentynkowy Mahjong (Valentines Mahjong) – Ktoś by zaśpiewał… love, love, love…. albo po polsku… miłość po trzykroć. Bo ta miłość i jej symbole możecie zobaczyć wszędzie, gdziekolwiek nie spojrzycie. A jest to widok gwarantowany w pewnym szczególnym dniu w roku. W Walentynki. Serca, kwiaty, słodycze i słodkie miśki ułatwiają wyznawanie uczuć.  Tutaj także spotkacie coś z sercem, choć dla głowy.

Walentynkowy Mahjong w zasadzie jest klasyczną grą logiczną. Od innych tego typu gier odróżniają ją motywy, jakie umieszczone są na klockach. Przypominają one o święcie miłości, o którym wspomnieliśmy na początku. A co do zasad? W określonym czasie, którego limit jest pokazywany na pasku u góry, należy usunąć wszystkie klocki z pola gry. Tak, jak w prawach miłości, tak i tutaj chodzi o to, aby dobrać parę. Znajdź dwa takie same klocki, leżące obok siebie lub nie rozdzielone przeszkodami i kliknij w nie. Pstryk i znikają. Punkty się pojawiają.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Logiczne, Gry Mahjong, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Pary, Gry Puzzle, i Gry Walentynki

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn