GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Wielkanocne Jajka


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Wielkanocne Jaja (Easter Eggs) – układamy jajka wielkanocne. W jednej linii muszą się znaleźć co najmniej 4 jajka. Linię danego koloru układamy przez zamianę sąsiednich elementów. Linię z jajek można ułożyć w pionie lub po przekątnej. Za każdą ułożoną linię dostajesz określoną liczbę punktów.

Obsługa gry odbywa się za pomocą myszki: klikasz na jedno jajko, potem na drugie obok niego i jeśli ułoży się z tego linia – wtedy się zamienią. Staraj się, aby linia z jajek była jak najdłuższa. Pozwoli to na zbicie dużej ilości jaj za jednym razem. Po każdym zniknięciu linii z jajkami, pojawiają się nowe. Jeśli lubicie łamigłówki, to przyjrzyjcie się jak przesuwają się potem jajka po każdym zbiciu. Jest to dość trudne, ale czasem można przewidzieć jak spadną i zrobić tak, aby po spadnięciu zniknęły kolejne jajka bez naszej pomocy.

A jakie znacie inne zabawy z jajkami na Wielkanoc? Znacie stuknie się jajkami ugotowanymi na twardo ze święconki? Ja zawsze w to gram z moją rodziną przy Wielkanocnym śniadaniu. Bierzemy ze święconki jajko, które wcześniej zostało ugotowane na twardo (jest to dość ważne, bo inaczej będziemy mieć niezłą jajecznicę) i nasi bliscy też mają jajko, każdy jedno. I teraz stukamy się, czyli uderzamy czubkiem jajka o drugi czubek jajka i ten komu nie zbije się skorupka wygrywa. Mistrz zostanie tylko jeden, bo jedno jajko zawsze pęka.

Start – rozpocznij grę
Life – Czas w jakim musisz znaleźć element do zamiany
Level – Informuje Cię w którym jesteś poziomie
Score – liczba zgromadzonych punktów

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Powodzenia z jajem życzy BobiBobi!:)

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Trzy w Linii i .Gry Wielkanocne

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn