GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Wirtualna Farma


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Wirtualna Farma (Virtual Farm) – w tej grze przenosisz się na wieś i włączasz się do życia na farmie. Twoim zadaniem jest prowadzenie i udoskonalanie gospodarstwa, a w konsekwencji zrobienie z niego dochodowego biznesu. Wybierasz uprawy, które chcesz aby zostały posiane, a następnie wyrosły na Twoim gruncie. Dodawaj nawozy i nie żałuj życiodajnej wody.
Musisz pamiętać, że gdy rośliny dojrzeją, możesz sprzedać je i inne towary na pobliskim targu. Co ważne możesz sam ustalasz cenę sprzedaży, a za zarobione pieniądze rozwijasz swój interes: kupujesz zwierzęta, inne rodzaje nasion. Możesz oczywiście także zainwestować w coraz lepszy sprzęt.
Pozostaje tylko nadzieja, aby przez nasze gospodarstwo przewinęło się jak najwięcej klientów i abyśmy tym samym zarobili jak najwięcej pieniędzy. To jest możliwe bo Virtual Farm to świetna gra z łatwą, intuicyjną obsługą. Przy okazji poznajemy cały wiejski światek, zachowania zwierząt i różnego rodzaju potrzeby zwierząt, a także wymagania związane z prowadzeniem gospodarstwa. Na pewno dasz sobie świetnie radę! Zobaczycie również jak ważna jest woda i jak wiele życia potrafi dzięki niej być. Docenicie wtedy jej działanie i może będziecie zakręcać kran przy myciu ząbków, aby się bez sensu nie marnowała.

Sterowanie – przy pomocy myszki.
New Game – kliknij aby rozpocząć nową grę.

A więc do dzieła zakasaj rękawy i zajmij się farmą – hoduj rośliny,
zwierzęta i rozwijaj to wspaniałe gospodarstwo!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Farma i .Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn