GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Wkurzone Ptaszki


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

31Wkurzone Ptaszki, czyli Angry Birds – Moi drodzy! Jeśli jeszcze nie znacie tej gry dla dzieci, to zapraszam do jej przetestowania, bo naprawdę warto i ta pozycja z pewnością porwie Was na kilka chwil w wirtualny świat gdzieś pomiędzy wkurzone ptaszki, a niesforne świnki.

Dlaczego Wkurzone Ptaszki? Ano dlatego, że ktoś im działa na nerwy, a są to… świnki. Do poróżnienia między gatunkami doszło dlatego, że te niedobre świnki podkradają ptakom jaja. A jak wiadomo jaja dla ptaków są bardzo ważne i nikomu nie pozwolą ich zabierać. Nic więc dziwnego, że się wkurzyły.:)
Naszym zadaniem jest pozbyć się zielonych świnek poukrywanych za przeróżnymi przeszkodami. W tym celu wystrzeliwujemy ptaszki z wyrzutni (dużej procy). Wyrzutnią możemy sterować na wszystkie strony dobierając odpowiednią siłę.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

To fajna gra strzelanka czasami wymagająca logicznego myślenia w którą mogą grać zarówno najmłodsi jak, starsze dzieci jak i dorośli. A więc nie wahajcie się i do gry z czystym sumienie zaproście swoich bliskich. Może być niezła zabawa.

Miłej zabawy z ptaszkami! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie i .Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn