GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Włoska Pizza


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Włoska Pizza (Italian Pizza Recipe) – Moi drodzy lubicie gry dla dziewczyn? Czy jesteście gotowe na wyzwanie w kuchni? Jeśli tak to zapraszam na włoską pizzę, a raczej proszę o pomoc w jej wykonaniu. Oczywiście naszym zadaniem będzie przygotowanie składników, krojenie, mieszanie i na końcu upragnione pieczenie.
Znaleźć składniki w spiżarni wcale nie jest łatwo zwłaszcza jak czas nagli, następnie kroimy cebulę (na szczęście nie szczypie w oczy:) ) i inne składniki. Gdy składniki mamy przygotowane zabieramy się za ich łączenie w specjalnej misie i mieszanie – tak przygotowujemy ciasto, a następnie już na patelni sos i pozostałe składniki. To już prawie finisz – wystarczy tylko wylać sos na ciasto, poukładać składniki i upiec. Mniam..

Sterujemy – myszką i postępujemy ściśle wg. wskazówek.
Play – aby zacząć zabawę kuchni.

Pizza dla dzieci. Przedstawiona wyżej to tylko oczywiście wirtualna przygoda z pizzą, mimo iż nasz efekt końcowy będzie wyglądał cudownie nie nadaje się do prawdziwego zjedzenia;). A szkoda :(.

Mam jednak taki pomysł! Może uda Wam się namówić rodziców lub starsze rodzeństwo na taką cudowną domową pizzę? Ciasto może być taki jak na drożdżówkę (tylko bez cukru, rodzynek itp.), do tego oczywiste składniki jak: pieczarki, cebula, pomidory, żółty ser, papryka i mięsko (kurczak, szynka). Do smaku przyprawy: sól, papryka, zioła prowansalskie (bazylia, oregano). Zapewniam, że pizza będzie przepyszna, a do tego jaka frajda w kuchni przy pomaganiu mamie… Polecam i już życzę Wam Smacznego!

Tak więc.. Miłej Zabawy w Kuchni i Smacznego! Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Gotowanie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn