GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Wyścig Makijaży


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Wyścig Makijaży (Make Up Race) – to niesamowita rozgrywka skierowana do dziewczyn, dziewczynek i wielbicielek robienia MakeUpu czy po polsku makijażu. W tej grze Twoim zadaniem jako doświadczonej makijażystki jest zrobienie makijażu, fryzury i dodanie ozdób wg. podanego wzorca. Jak szybko uda Ci się wykonać zadanie to już zależy od Ciebie – najważniejsze aby zdążyć przed przeciwniczką.

Start Race – rozpocznij wyścig / grę,
Sterowanie – przy pomocy myszki.

W grze:
Grasz po lewej stronie ekranu, po prawej Twój przeciwnik. Kliknij na zakładkę makijażu, następnie przeglądaj i wybieraj dostępne opcje przesuwając przez kliknięcie na strzałki w lewo lub w prawo. Ważne, abyś była szybsza od przeciwniczki.

Ale w rzeczywistym życiu lepiej z makijażem się nie spieszyć, bo może to się skończyć kompletną katastrofą. Na szybko malowane usta mogą zakończyć się pomalowanymi zębami, a tusz zamiast na rzęsach będzie w oku i zaczerwienione oko nieuniknione. Ale dla zabawy można sobie urządzić takie zawody z koleżanką w domu, narysujcie jakiś szalony makijaż na kartce na postaci dziewczyny. Naszykujcie kosmetyki w podwójnej ilości, aby nie czekać na tusz aż koleżanka skończy, i czas start rozpoczynamy malowanie. Przydałaby się też trzecia osoba jako jury, oceniająca, który makijaż został zrobiony szybciej lub inny rodzaj tej zabawy, który makijaż w przeciągu 5 minut wyszedł bardziej dokładnie.

Miłej MakeUpowej Zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn i Gry Makijaż

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn