GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Wyścig Motorowy


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Wyścig Motorowy (Diesel And Death) – to jazda na maksa motorami. Ścigasz się z jednym przeciwnikiem – w walce tej, wszystkie chwyty są dozwolone (byleby dojechać do mety)…

Generalnie, jak to w wyścigu, chodzi o to, aby dojechać pierwszym do mety, jednak aby wygrać w tym specyficznym wyścigu wcale nie musimy dojechać do mety – wystarczy wyeliminować naszego przeciwnika wcześniej, używając jednego ze zdobytych po drodze bonusów:).

Pamiętajcie, że jest to tylko gra i w prawdziwym życiu nie powinniśmy pędzić na motorach z taką szybkością, a już na pewno nie powinniśmy próbować zrobić coś komuś kto również jedzie na motorze. Poza tym jazda po tak niebezpiecznym terenie jak w tej grze jest możliwa tylko dla profesjonalistów, którzy mają specjalne motory crossowe*, kaski oraz ochraniacze.

Play now – aby rozpocząć grę,

Sterujemy – strzałkami klawiatury:
w prawo – przyspieszamy,
w lewo – hamujemy,
w górę – wyskok,
spacja – używamy jej gdy po drodze zdobędziemy bonusa np. broń, turbo przyspieszenie itp.

Powodzenia;) BobiBobi

*motory crossowe – nie są dopuszczona do ruchu ulicznego – nie mają oświetlenia, homologowanego wydechu, lusterek itp. Dostosowane są do specyfiki jazdy po torach usypanych zazwyczaj z piasku, gliny lub ziemi. W wyścigu motocrossowym przeważnie bierze udział 40 zawodników. Wyścig w mistrzostwach świata trwa 30 minut + 2 okrążenia. Długość wyścigu zależy od rangi zawodów. Zawodnicy ścigają się na specjalnie przeznaczonych do tych wyścigów motocyklach o pojemnościach od 50 cm³ do 525 cm³.

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców i .Gry Wyścigi

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn