GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Zabłąkana Owieczka


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Zabłąkana Owieczka (Sheepish) – to super gierka logiczna w której naszym zadaniem jest pomóc owieczce dostać się do celu. Każdy level to wyzwanie w którym musimy w taki sposób użyć wszelkiego rodzaju narzędzia i przedmioty aby nasza owieczka dotarła do jabłkowego raju. Po drodze może zbierać bonusy takie jak np. oszczędzacz czasu:).

Na początku zadanie jest łatwe jednak w przyszłości będziemy poruszać się po łące pełnej różnych niespodzianek i musimy je sprytnie omijać lub wykorzystywać. Mamy do dyspozycji krótkie tunele w postaci kolanek, złączek itd. lub takie które zmieniają kierunek lub kolor owieczki z białej na czarną (szarą) i vice versa:) oraz np. trampolinę. Naszym zadaniem jest użyć tych wszystkich rzeczy w taki sposób aby owieczka przedostała się do celu. Kładziemy określoną rzecz w odpowiednim miejscu na planszy. Aby to zrobić klikamy na nią, a następnie tam gdzie ma się znaleźć. Jeśli uważamy, że owieczka idąc po naszej ścieżce bez problemu pokona planszę klikamy Go, jeśli jednak chcielibyśmy zacząć układać trasę od początku klikamy Reset.
Może się zdarzyć, że musimy doprowadzić 2 owieczki do celu lub że owieczka musi zmienić kolor np. z białej na czarną lub że musi się zmniejszyć. itd…

Start New Game – aby rozpocząć nową grę,
Resume Game – aby kontynuować przerwaną wcześniej grę,
Czas – w tej grze ważne jest aby pokonać planszę w jak najkrótszym czasie, wtedy otrzymamy odpowiedni puchar. Za bardzo krótki czas – puchar złoty, za nieco dłuższy – puchar srebrny. Czas mamy wyświetlany z prawej strony na górze gry.
Paddock – tu oznacza który to poziom na którym się znajdujemy, jednak normalnie w mowie potocznej nazywany jest tak np. wybieg dla koników.
Puchar i punkty – oznacza ile zdobyliśmy punktów,

Na dużej mapie w Menu mamy pokazane plansze, które oznaczone są jako te które zaliczyliśmy. Są one oznaczone przy pomocy odpowiedniego koloru – te wykonane najsprawniej oznaczone są złotem.

Doprowadź wszystkie owieczki do celu! Powodzonka! BobiBobi:)

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Znajdź Drogę

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn