GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Zagubiona Owieczka


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Zagubiona Owieczka – Dzieciaki, jak wiecie mam dla Was zawsze fajne gry dla dzieci i tak jest i tym razem. Jest to propozycja dla najmłodszych dzieci bo układamy w niej drogę z puzzli. Niezła zabawa przy okazji której opowiem Wam pewną historyjkę:

Pewnego razu Mama Owca i jej dziecko Malutka Owieczka wybrały się na wycieczkę w poszukiwaniu jedzenia. Szły tak już dość długo pokonując lasy, puste pola, rzeki i jeziora zatrzymując się tylko na picie i zrywanie pojedynczych ździebeł trawy i liści. I gdy tak pokonywały kolejną już przeszkodę na ich drodze w postaci kolczastych krzaków i zarośli, nagle Mama Owca (z racji tego że jest wyższa) zobaczyła coś zielonego tuż na skraju lasu. Nie myśląc o niczym ruszyła w te pędy aby dopaść w końcu jakieś porządne jedzenie. Mała Owieczka widząc co się święci także zaczęła biec, ale na nic to się zdało.. została daleko w tyle. Musiała zdać się na własną intuicję i iść w stronę rozwidlenia w lesie. Gdy doszła na skraj lasu zobaczyła cudownie pachnącą, rozległą łąkę z pyszną trawką wszędzie – dosłownie wszędzie. Nie wiele myśląc zaczęła jeść i przemieszczać się po łące, ale nigdzie nie było mamy…

Wracając do gry. W tej zabawie musimy pomóc znaleźć drogę naszej małej zagubionej owieczce. Musimy tak ułożyć kawałki drogi tak aby nasza mała owieczka dotarła do mamy.

Sterowanie – Klikaj i przeciągaj elementy na swoje miejsce.

Jeśli lubicie gry z owieczkami to polecam Wam także:
Kaban Sheep
Home Sheep Home
Farma Owieczek

Życzę Wam Fajnej Zabawy, a gdy się czasem
zgubicie zawsze znalezienia drogi do Mamy!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry Układanki, Gry Znajdź Drogę, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn