GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Zagubione Banieczki


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Zagubione Banieczki (Bubble Christmas Madness) – zadaniem banieczek jest dotarcie do celu, który (dla tych którzy tam dotrą) okaże się miłą niespodzianką:). Banieczki są zagubione i kompletnie nie wiedzą, w którą iść stronę, a do tego jeśli gdziekolwiek pójdą to tylko razem. Baniek mamy 5 i jeśli ruszymy jedną np. w prawo wtedy wszystkie idą w prawo, jeśli w górę to w górę itd.. W związku z tym zadanie nie jest łatwe, bo zważając na przeszkody gdy jedną lub dwie bańki mamy już na dobrej drodze do wyjścia inne pozostają zablokowane gdzieś na planszy. Jednak gdy tamte już „wyjdą” wtedy możemy zająć się następnymi.

Ale skąd właściwie wzięły się te małe ludziki w bańkach? Zazwyczaj przecież bańki mydlane nie są trwałe i wystarczy malutkie dotknięcie, aby pękła. A tutaj mamy ludziki, które chodzą sobie w niej i nic, bańki są całe. Kiedyś dzieci z przedszkola miały wycieczkę do lasu, aby im się za bardzo nie nudziło dostali od Pani bańki mydlane i tak idąc przez las, dmuchali sobie i robili setki baniek. Jedna część lasu była magiczna, mieszkali w niej mali ludzie tak zwani krasnale. W ich otoczeniu bańki mydlane nie pękały, a jeśli spadły prosto na głowę takiego krasnoludka, to uwięziły go w bańce. Teraz to Ty musisz im pomóc się wydostać.

Wskazówka – czasami trzeba znaleźć czerwony przycisk i dotknąć go, aby odblokować drogę.

W całej grze towarzyszy nam świąteczny klimat. Po drodze spotykamy świąteczne i noworoczne ozdoby, bombki, fajerwerki, zegary itp..

Strujemy – przy pomocy strzałek na klawiaturze. Strzałka w górę – skaczemy, w dół – spadamy w dół, w lewo / w prawo – ruch w lewo lub w prawo.

Co stanie się tytułowymi Bańkami? Przekonaj się i przejdź grę do końca!
Polecam i życzę Wspaniałego i Pełnego Radości Nowego Roku!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie, Gry Przygodowe, Gry Święta i Gry Zręcznościowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn