GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Zakręcone Biedronki


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Zakręcone Biedronki – Gra polega na tym, aby sprowadzić biedronki na „właściwą drogę”. W tym przypadku biedronki trzeba zetknąć ze sobą, a więc muszą do siebie przyjść. Zadanie nie jest łatwe, bo każda z biedronek się kręci, a w dodatku w różnych kierunkach i w różnym tempie. Z każdym levelem przybywa biedronek, w związku z czym coraz trudniej będzie je ze sobą spotkać. Biedronki nie mogą wyjść poza pień.

Aby rozpocząć grę kliknijcie na dolny napis na pieńku. A tak w ogóle to lubicie biedronki? Każdy z Wam Drogie Dzieci na pewno wie jak wygląda biedronka, to mały, sympatyczny insekt, który jest czerwony z czarne kropki. Niektóry mówią, że ilość kropek na jej pleckach, oznacza ile ma lat. Biedronki potrafią też latać, spod czerwonej warstwy często pojawiają się skrzydełka i biedronka odlatuje. Znacie taki wierszyk: „Biedroneczko leć do nieba, przynieś mi kawałek chleba” ? Jeśli usiądzie na Was biedronka, wystawcie rękę w górę i powiedzcie go. Biedronka odleci i przyniesie Wam szczęście.

Sterowanie – myszką. Jeśli biedronka jest ustawiona w odpowiednim kierunku, to wtedy naciskamy kursor i nie puszczamy dopóki się nie zejdą.

Uwaga! Łatwo można wyjechać po za okrągłą planszę i wtedy… Game Over. Ale możecie spróbować jeszcze raz. Nie poddawajcie się tak łatwo!

Powodzonka jak zawsze życzy Wam BobiBobi;)

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci i .Gry Logiczne

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn