GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Zbuduj Swoją Farmę


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Zbuduj Swoją Farmę (Farm Away) – to świetna zabawa dla przyszłych projektantów ogrodowych i lubiących zajmować się ogrodem. W tej grze możemy stworzyć swój własny ogród, sad, podwórko i domek. Wszystko to osadzone w jednym z czterech dostępnych klimatów. A więc na początku wybieramy (poprzez kliknięcie) jeden z czterech dostępnych światów – miejsc, w których będziemy budować swoje królestwo. Możecie oczywiście zagrać we wszystkie dostępne opcje po kolei i zobaczyć czym się różnią. Jeśli mieszkacie w dużym mieście, to taka gra jest świetną okazją do przeniesienia się w spokojne okolice ogródka i farmy pełnej kwiatów, natury i zwierząt.
W samej grze bawimy się dowoli dobierając i układając składniki naszego ogrodu i tylko od nas zależy czy nasze poletko będzie chaotyczne czy pięknie uporządkowane. Nasz zestaw do układania na planszy składa się z trzech części:
– pierwsza: rodzaj uprawy i ogrodzenia,
– druga: różnego rodzaju rośliny i drzewka,
– trzecia: typ naszego domku, pieski i budy.

Sterujemy – przy pomocy myszki. Klikamy na element, wtedy on pojawia się na planszy głównej. Gdy na niego klikniemy będziemy mogli z nim zrobić co chcemy np.: zmienić wielkość, odwrócić lub usunąć.

Gdy już ułożymy wszystko jak należy klikamy Done.

Miłej zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry Farma, i Zabawy dla Dzieci

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn