GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Zimowe Wyzwanie


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Zimowe Wyzwanie (Chilly Challenge) – Moi Drodzy! Zapraszam Was do tej wspaniałej, zimowej gry dla dzieci. Zadaniem naszej małej bohaterki jest zebrać z planszy wszystkie skarby. Na początku – jak zawsze – zadanie jest proste, jednak z każdym kolejnym levelem poziom trudności wzrasta, a my musimy trochę pogłówkować jak zebrać wszystkie gwiazdki, kluczyki i wiaderka z wodą tak, aby otworzyć każdą furtkę i dotrzeć do każdego skarbu.

Na naszej drodze pojawiają się także wrogie, zimowe stworzonka takie jak niedźwiadki czy pingwinki, z którymi oczywiście nie walczymy, ale sprytnie omijamy. Dzięki temu nie jesteśmy kłusownikami, czyli nie polujemy na zwierzątka, ale możemy bez problemu zbierać sobie rozrzucone po planszy skarby.

Z mojej strony podpowiedź jest taka, że zebrane wiaderka mogą posłużyć nam jako nasza tajna broń. Kładziemy wiaderko w okolicy naszego nieprzyjaciela, a ten zostaje zamrożony.

Zimowe zabawy są bardzo fajne: lepienie bałwana, jazda na sankach albo na łyżwach, ale stworzenie labiryntu i wyszukiwanie skarbów to niezła odmiana. Dobrze, że ta dziewczynka nie ma śliskich butów, bo mogła by się przewrócić na tym lodowisku.

Czy naszej małej bohaterce uda się przejść wszystkie poziomy? Z Twoją pomocą na pewno!

Sterujemy – przy pomocy strzałek na klawiaturze i Spacji.

 

Powodzenia Kochani i nie dajcie się tym stworkom! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Znajdź Drogę

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn