GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Zrób Własnego Kotka


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Zrób Własnego Kotka (Kitten Maker) – to super gra dla najmłodszych. Możesz w niej wykonać własnego koteczka, komponując go z bardzo wielu dostępnych elementów. Możesz np. zmieniać uszka, pyszczek, oczka, dodawać cienie, zmieniać kolor. Kolejna opcja to rodzaj sierści np. a’la tygrysek, panterka czy też ryś lub zwykły dachowiec:). Kolejne możliwości to: dodanie pazurków, wąsów i innych elementów.

Na koniec możemy także zmienić tło stosownie do rodzaju wybranego kotka, a gdy już zakończymy naszą pracę klikamy Show, aby zobaczyć efekt końcowy. Po kliknięciu na ikonkę po lewej stronie rozwinie się lista ikonek po prawej stronie. Klikając na nie po kolei możemy zmieniać różne rzeczy. Przejrzyjcie sobie wszystkie dostępne opcje po kolei i zobaczcie jak wygląda kotek w różnych kompozycjach. Po obejrzeniu wszystkich możliwości będzie Wam łatwiej zdecydować o najlepszym wyglądzie Waszego kota. Jeśli nie macie kota lub w ogóle żadnego zwierzątka domowego, to możecie sobie teraz stworzyć dokładnie takiego kociaka o jakim zawsze marzyliście. A jeśli macie kotka, to zamiast robić na nim doświadczenia ze zmianą wyglądu, możecie tutaj pokombinować ze stylizacjami.

Kotka możemy także wydrukować klikając Print, a tam mamy dwie opcje: w kolorze (tęcza) lub w konturze do kolorowania. I mieć kolejną porcję zabawy, tym razem już nie wirtualnie, ale na żywo.

Świetnej zabawy z kotkiem!
życzy Wam BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Zwierzęta i .Zabawy dla Dzieci

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn