GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Zuma Totemia


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Zuma Totemia (Totemia: Cursed Marbles) – Odkryj tajemniczy, antyczny świat Zuma Totemia w którym Twoim zadaniem będzie zatrzymać pędzący kulkowy łańcuch. To typowa gra zuma w wersji mobilnej gdzie jedną kolorową kulką celujemy do pozostałych, które nieustannie zbliżają się do dziury. A nie muszę dodawać, że dotarcie przez kulkowego węża do dziury oznacza naszą zagładę… Zadaniem w Zuma Totemia jest proste strzelamy kulką w ognisko kulek o tym samym kolorze – jeśli trafimy i połączymy co najmniej trzy kulki w tym samym kolorze to wtedy te znikają. Tajemniczy świat Zumy Totemia to nie tylko proste celowani, strzelanie i trafianie. To znacznie więcej – w grze dostajemy bonusy, które uzyskujemy podczas rozgrywki. Bonusy te możemy wykorzystać do sprawniejszej eliminacji kulek. Dobre, strategiczne podejście spowoduje, że uzyskasz więcej reakcji łańcuchowych, które z kolei dadzą Ci dodatkowe punkty.
W grze dostępnych jest aż 48 coraz bardziej wymagających poziomów dzięki czemu gra ta jest wymagająca ale i fascynująca zarazem. Na pewno też będzie Ci ciężko się od niej oderwać – potrafi wciągnąć na parę godzin!
Przechodź poziomy, osiągaj wysokie wyniki i przerwij klątwę Zuma Totemia!

Sterowanie – palcem na urządzeniu mobilnym lub myszą na komputerze.

Powodzenia Zumowicze! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry na Tableta i Smartfona, Gry Strzelanki, Gry Trzy w Linii, Gry Zręcznościowe, i Gry Zuma

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn