GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Żywe Puzzle Świąteczne


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Żywe Puzzle Świąteczne (Live Puzzle 2 – Christmas Edition) czyli ruchoma układanka to fantastyczna gra dla dzieci, która polega jak mówi nam sama nazwa na układaniu puzzli. Jednak nie są to zwykłe puzzle, ale puzzle ruchome czyli obrazek, który musimy ułożyć wciąż jest w ruchu.

Dlatego ułożenie tych puzzli może na początek trochę ciężkie, ale z czasem zacznie przynosić nam sporo frajdy, a już na pewno zapewni rozrywkę dzieciom i fanom zwykłych układanek i puzzli – bo to coś nowego i fajnego:).

Do ułożenia mamy tylko 10 różnych obrazków – tylko i aż bo te puzzle układa się zdecydowanie wolniej. Musimy się przypatrzeć, zastanowić i dopiero połączyć ze sobą obiekty. Powiem Wam dzieciaki żę ta gierka wciąga:) – mnie wciągnęła na długi czas;). Gdy ułożycie pierwszą planszę, nie będziecie miały dość i z pewnością zaciekawi Was kolejny obrazek od ułożenia, a jak go „złożycie do kupy” to zaciekawi Was następny itd.. I w ten sposób spędzicie trochę czasu grając w tą niesamowitą grę, ale myślę, że warto.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Łapiemy i przeciągamy kawałki układanki na swoje miejsce.

Superowej Świątecznej Zabawy życzy Wszystkim Dzieciom!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie i .Gry Układanki

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn