Różowa Pantera – Pink Da Vinci

aby móc oceniać filmy.

Ocena filmu:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

aby dodać do ulubionych.

Różowa Pantera – Pink Da Vinci – zobacz jaką wizję obrazu Mona Lisy* ma Różowa Pantera, a jaką artysta i co z tego wyniknie… Prawdziwy malarz stworzył piękne dzieło, namalował kobietę Mona Lisę. Wizja jego była taka, aby kobieta miała zły wyraz twarzy, smutne usta i malarz jest zadowolony, ale…

No właśnie Różowa Pantera już tak ma, że zawsze wtrąca się w nie swoje sprawy i tym razem jest podobnie. Idąc sobie ulicą zauważa ten obraz smutnej, a może nawet złej kobiety i postanawia poprawić obraz, bo przecież ona wie najlepiej jak powinno wyglądać. Zmienia jej wyraz twarzy na lekki uśmieszek. Malarz pokazuje swoje dzieło i wywołuje nim zachwyt, jednak kiedy zauważa, że ktoś tu nieźle namieszał złości się i zmienia usta na smutne. Różowa Pantera zmienia usta z powrotem na uśmiechnięte. O rany, ileż oni tak mogą. Obejrzyj do końca te zabawny odcinek i zobacz jak zakończy się ta walka na pędzle.

*Mona Lisa to obraz, który powstał w początkach XVI wieku (ok. 1503–1506), a obecnie znajduje się w paryskim Luwrze, będąc własnością rządu Francji. Jest to jeden z najsłynniejszych i najbardziej cenionych obrazów z czasów renesansu. O jego olbrzymiej wartości świadczy osobliwy rekord. Podczas przenosin na tymczasową wystawę w Waszyngtonie w 1962 roku, obraz został ubezpieczony na kwotę 100 milionów dolarów. „Mona Lisa” jest obrazem charakteryzującym się raczej ciemnymi i chłodnymi barwami. Dominuje w nim zieleń i to zarówno w szacie samej Mony, jak i w znajdującym się za nią lesie.

Odtwarzanie – kliknij na strzałkę aby odtworzyć film.

BobiBobi zaprasza na film!

Kategorie Filmów
Zagraj także w podobne filmy w kategoriach: Bajka Różowa Pantera

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn