GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

4 Elements

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

4 Elements – gra typu puzzle z elementami logicznymi. Naszym zadaniem jest przywrócenie starożytnego królestwa z powrotem do życia. Aby to zrobić trzeba odblokować moc drzemiącą w czterech tajemnych księgach i 16 tajemniczych kartach. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy przejdziemy wiele poziomów różnych gier logicznych, zręcznościowych i spostrzegawczych.

Przewodnią grą jest doprowadzenie zielonej mikstury do drzewa życia. Aby to zrobić należy umiejętnie zaznaczać klocki (co najmniej trzy jednakowe w jednej lini się redukują), aby miały wolną drogę do drzewka. (W grze mamy pomocnika w postaci latającej wróżki, która wszystko po kolei nam tłumaczy). Inne gierki to na przykład wyszukiwanie różnic w dwóch podobnych z pozoru kartach, znajdowanie na obrazku poszczególnych elementów itd.. W każdym z przypadków mamy do dyspozycji podpowiedź, która po pewnym czasie nam się odnawia.

Na początek musimy jednak znaleźć ukryte kawałki podanych obiektów. Gotowe obiekty możemy wykorzystać w grze. Po ukończeniu minigry otrzymamy klucz do księgi jednego z żywiołów. Po otwarciu księgi przechodzimy do gry typu puzzle i łączymy co najmniej 3 elementy w jednej linii.

Sterujemy myszką – znajdowanie ukrytych obiektów, zamiana klocków, zaznaczanie – poprzez klikanie.
Start – aby rozpocząć grę,

Powodzenia w ratowaniu obumarłego królestwa! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Trzy w Linii i Gry Ukryte Obiekty

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn