GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Alex In Danger

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Alex In Danger – to świetna platformówka z Alexem w roli głównej. Poruszamy się śmiesznym stworkiem w zielonym kasku. Skaczemy po drewnianych belkach, a czasami wykorzystujemy te, które się poruszają. Nasz bohater będzie musiał pokonać sporo przeszkód takich jak: jeże, pająki itp. Zbieramy diamenty i dodatkową broń. Czasami są one w trudno dostępnych miejscach, ale zawsze jest jakiś sposób, żeby się do nich dostać.

Alex ma za zadanie oczyścić różne krainy z żyjących tam potworków, pająków, insektów i innych niemiłych stworzeń. Co będzie na końcu planszy, dowiecie się gdy zagracie! Ale jedno mogę Wam powiedzieć na pewno – świetna zabawa gwarantowana. Krainy, po których porusza się Alex są bardzo malownicze, ale czasami również podstępne. Szczególnie miejsca ukrycia diamentów mogą Was zadziwić.

W prawym górnym rogu ekranu gry widzicie liczbę swoich strzałów – nie ma ich zbyt wiele, więc radzę strzelać tylko wtedy kiedy jest to konieczne. Gra jest n czas, więc nie ociągamy się. I pamiętamy, że nasz bohater ma tylko cztery życia.

Wystarczy już tych instrukcji, przecież Wy sami doskonale wiecie o co chodzi w takich grach i co należy robić, dlatego życzę Wam udanej przygody z Alexem.

Sterowanie za pomocą kursorów klawiatury (w lewo, w prawo, skok – w górę, unik – w dół),

Spacja – strzał.

 

Baw się dobrze z Alexem:) papa

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Platformowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn