GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Australijskie Zoo

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Australijskie Zoo (Zoo Heaven: Australian) – zapewne każde z Was drogie dzieci było kiedyś w Zoo. W takim Zoo ja na przykład bardzo lubię patrzeć (a nawet gapić się godzinami) na surykatki, pieski preriowe lub np. pingwiny, które świetnie się poruszają na tych swoich płetwonogach:). Z ciekawostek jeszcze: to do fajnych zwierzątek należą też kangury np. mama kangurzyca z małym wygląda wprost cudownie – zwłaszcza kiedy ten co rusz wychyla się z torby zobaczyć co tam ciekawego na świecie:).

Skoro już mowa o kangurach to wróćmy do naszej australijskiej zabawy dla dzieci, w której będziemy zajmować się zwierzątkami, czyli po prostu będziemy bawić się w ZOO. W naszym Zoo możemy spotkać np. misia koalę, krokodyla czy pingwinka. Zaczynamy grę klikając Play, a w samej grze od razu przystępujemy do działania. Otwieramy drzwi często głodnym, spragnionym i potrzebującym pomocy zwierzątkom i staramy się zaspokoić ich potrzeby. ZooGra jest bardzo intuicyjna i z pewnością łatwo ją opanujecie.

Przede wszystkim czuwamy nad takimi czynnikami jak jedzenie, picie, zdrowie, zmęczenie itd… Aby przejść do kolejnego poziomu musimy zadbać o wszystkie zwierzątka tak aby niczego żadnemu nie brakowało.

Sterujemy – przy pomocy myszki.

Do Zoo..baczenia w Zoo!:) Oczywiście zachęcam Was Kochani do regularnego odwiedzania prawdziwego Zoo. Może uda Wam się wyciągnąć rodziców lub dziadków na weekendowy wypad do Zoo. Naprawdę polecam. Dlaczego warto chodzić do tego samego Zoo? Dlatego, że dzieją się tam przedziwne historie, zwierzaki zawsze zaskoczą nas jakąś nową sztuczką, pojawiają się nowe zwierzątka, możemy zobaczyć z bliska te zwierzątka, które wcześniej się chowały itd… Powiem Wam jeszcze jedno: w Zoo warto być cierpliwym i spokojnym – zwierzątka zachowują się wtedy bardzo naturalnie (jakby nas tam nie było).

A jeśli jeszcze mało Wam gierek z opieką nad zwierzątkami to polecam Wam Zwierzęcy Żłobek – grę w której dbamy o zwierzątka.

Życzę Wam cudownej zabawy w Zoo! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Symulacje i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn