GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Bąbelkownia

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Bąbelkownia (Soda Pop Girls) – Kochane Dzieciaki nie muszę Was przekonywać, że najzdrowsza do picia jest woda czy to z bąbelkami czy bez czy też lekko gazowana czy smakowa – ważne aby ją pić. W marketach mamy jej mnóstwo i różnego rodzaju. I pić jej należy dużo – zwłaszcza w upalne dni. Nie wiem czy wiecie, ale W normalny dzień przy średniej temperaturze, takie naprawdę minimum zapotrzebowania na wodę to 1 litr – tyle właśnie (co najmniej) powinniśmy wypijać czystej wody (nie wliczając w to herbatek, słodkich napojów, mleka itp.).

Jak gramy? Przejdźmy jednak do gry i do naszej bąbelkowni;). Czyżby naszym zadaniem było wzbogacanie wody w różnego rodzaju bąbelki. Dokładanie tak! W naszej fabryce będziemy zajmować się właśnie bąbelkowaniem – czyli zmieszaniem bąbelków w odpowiednich butelkach. I tak np. bąbelki różowe wędrują do butelki truskawkowej, bąbelki żółte do butelki bananowej, zielone do jabłkowej, a fioletowe do winogronowej.
Jednak różnokolorowe bąbelki same nie trafią do swoich butelek, dlatego potrzebują pomocy fachowca czyli Twojej. A więc gdy tylko zaczniesz grę Twoim zadaniem jest umieścić bąbelki jednego koloru w tego samego koloru butelkach.

Sterujemy:
przy pomocy myszki – klikamy na lecący, kolorowy bąbelek i nie puszczając przeciągamy go do odpowiedniej butelki.

Wszystkim Bąbelkom – tym małym i dużym życzę miłej zabawy!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry dla Dziewczyn, i Gry Zbieranie i Łapanie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn