GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Bajkowy Domek

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Bajkowy Domek – Do tej gry dla dziewczyn na pewno nie trzeba nikogo zapraszać. Wystarczy wejść, kliknąć w menu i wybierać przepiękne i słodkie dekoracje, dzięki którym nasz domek i całe podwórze zacznie wyglądać wspaniale i oczywiście tak jak sobie wymarzysz. Przede wszystkim możesz zmienić krajobraz z zimowego na letni i odwrotnie. Następnie możesz przystrajać domek jak tylko chcesz – zmieniać dach, komin, okienka i ściany. Wokół domu także znajdziesz sporo elementów, które możesz zmienić według upodobań.

Sterowanie – przy pomocy myszki,
Na dole strony znajdziecie menu dzięki, któremu dokonacie wszelkich modernizacji w swoim domostwie.

Dziewczynki! Wiecie, że można taki fajny słodki domek wykonać w kuchni np. z piernika. Poproście mamę i jeśli to nie będzie dla niej kłopot, z gotowych pierniczków można skleić ścianki i dach, a wszystko przyozdobić cukiereczkami, wiórkami i lukrem. Klejenie? Nic prostszego – ciastko trzeba lekko zwilżyć i złączyć z innym itd… Z resztą mama już na pewno będzie miała sposoby na wykonanie takich cudnych budowli. A potem oczywiście je zjecie. Pamiętajcie, że możecie również dekorować inne pyszności jak na przykład kanapki. Oczy z plasterków ugotowanego jajka, buźka uformowana ketchupem oraz nosek z parówki. Takie jedzonko na prawdę smakuje lepiej!

Życzę Wam Udanej i Fajowskiej, Pierniczkowej Zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry dla Dzieci, Gry dla Dziewczyn, i Zabawy dla Dzieci

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn