GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Bloczki 10×10

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Bloczki 10×10 (Gummy Blocks) – Bloczki, bloczki kolorowe. A niektóre są tęczowe. Po co klocki tutaj mamy? Ustawiamy rządeczkami.

Zapraszamy do gry, gdzie najwięcej pracy będą mieć szare komórki a ręce zaledwie trochę. Poniżej głównego pola w ustawieniu 10 w pionie i 10 w poziomie,  są ustawione różnego koloru i kształtu bloczki. Chodzi o to, aby przeciągnąć je na pole widoczne na środku ekranu gry. Najważniejsze jest ułożenie ich w taki sposób, aby uzyskać zapełniony rządek w pionie lub poziomie. Nie może być żadnych wolnych miejsc, bo inaczej nic nie wskóramy. Tylko pełen rząd powoduje, że znikają a my dostajemy za to punkty i jednocześnie zyskujemy wolne miejsce do kontynuowania zabawy. Żaden bloczek nie może wystawać poza pole. Co ważne nie ma możliwości obracania bloczków. Czasem trzeba się naprawdę nagłowić, bo w momencie, gdy nie będzie miejsca dla oczekujących na dole kształtów, nasza i wasza przygoda dobiega końca.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer),

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry na Tableta i Smartfona, Gry Puzzle, Gry Tetris, i Gry Układanki

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn