GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Bob Złodziejaszek 4 – Francja

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Bob Złodziejaszek 4 – Francja (Bob The Robber 4) – Paryż to wspaniałe miasto. Pełne cudownych dzieł sztuki i muzeów. A gdzie są muzea i dzieła sztuki tam są skarby. A skarby kuszą i przyciągają złodziejaszków z całego świata.

Złodziejaszek Bob zawitał do stolicy Francji. Nie będzie jej niestety zwiedzał.  Złodziej Bob wraca do swoich starych sztuczek aby w tym wspaniałym mieście wzbogacić się nieco. Dołącz do niego podczas serii zadań które mają go doprowadzić do bogactwa. Przejdź przez labirynt korytarzy i pomieszczeń. Poszukaj pieniędzy i cennych rzeczy. Naucz się otwierać zamki a nawet sejfy. Nie masz kodu? Poszukaj go. Obserwuj, czy nie znajdujesz się w zasięgu czujnika ruchu albo robotów-strażników. Czy uda Ci się je obezwładnić, aby dokończyć misję? Gdy już dasz radę zabrać wszystkie cenne przedmioty, podążaj do drzwi wyjściowych, aby z pełnymi kieszeniami ruszyć w miasto zanim nadejdzie policja.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Nie Daj się Złapać, i Gry Przygodowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn