GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

BobiBobi Baloniki

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

BobiBobi Baloniki – kochane dzieci tym razem mam dla Was strzelankę ze mną w roli głównej w której będziecie strzelać (nie do mnie – chociaż niektórzy pewnie by chcieli:) ), a do baloników. Jeśli jednak ktoś będzie chciał mnie ustrzelić to szybko przekona się, że nie warto;).

W grze mamy 7 poziomów, a w każdym z nich twoim zadaniem jest zbicie odpowiedniej liczby balonów, tak aby zapełnił się pasek Baloniki. Baloniki wychylają się zza różnych przedmiotów w gospodarstwie BobiBobiego takich jak: domek, drzewo, krzak, płotek, beczka itd.
Im szybciej zbijesz balon tym więcej punktów zarobisz, co zostaje odnotowane w punktacji Punkty. Tak jak wspomniałem czasami zamiast balona pojawia się BobiBobi, którego zbicie powoduje stratę cennych punktów. Jednocześnie zważaj na to, aby nie skończył się czas Czas. Czas możesz jednak w razie czego uzupełniać bonusowymi zegarami, które zdobywasz podczas gry. Niezbity balon to także strata punktów.

Warto się śpieszyć, zbijać balony, nie zbijać BobiBobiego, zbierać zegary aby ostatecznie znaleźć się jak najwyżej w Highscore – czyli tablicy najlepszych graczy.

Graj i Start – aby rozpocząć grę,
Sterowanie:
– przy pomocy myszki klikamy na pojawiający się balonik lub zegar.

Powodzenia! BobiBobi 🙂

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry BobiBobi, Gry Celowanie i Strzelanie, Gry dla Dzieci, Gry Strzelanki, i Gry Zręcznościowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn