GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Bule Wodnik

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Bule Wodnik (Bule) – w tej grze nasz przyjaciel wodnik Bule ma za zadanie zebrać podwodne skarby, jednak aby to zrobić musi poruszać się tylko w tlenowych banieczkach. Problem w tym, że te banieczki z czasem pękają. Musimy tak sterować naszym bohaterem (przechodząc między bańkami) aby utrzymać go przy tlenie – jeśli tlenu zabraknie spadniemy i stracimy jedno życie (a mamy ich tylko 3). A jak to zrobić? Już Wam wyjaśniam Drogie Dzieci:

Przejście jest możliwe tylko jeśli bańka tlenowa znajduje się tuż obok nas. Z każdym poziomem zebranie skarbów jest cięższe, bo bańki szybciej pękają i przez to my musimy się szybciej przemieszczać.

Z czasem pojawiają także bonusy np. zebranie kilku magicznych kompasów daje nam możliwość przenoszenia się, czyli Teleport. Aby go użyć, czyli teleportować wodnika, po prostu klikamy na bańkę, do której ma się przenieść. Ale już np. złapanie tzw. Złego Oka nam nie pomaga, a wręcz odwrotnie, powoduje, że mniej widzimy. Antidotum na tą przypadłość jest zebranie tzw. Pierścienia Światła.

Uwaga: jeśli bańka zaczyna się trząś, uciekaj z niej, bo to znak, że zaraz pęknie!

Sterujemy – strzałkami na klawiaturze (w dół, w górę, w prawo, w lewo).

Level – oznacza poziom na którym się znajdujemy,
Items To Collect – ilość skarbów do zebrania (w danej planszy),
Score – liczba zdobytych punktów.

Miłej podwodnej zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Zręcznościowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn