GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Cake Mania 2

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Cake Mania 2 – Jill staje przed nie lada wyzwaniem i dylematem – musi pomóc jednej z dwojga potrzebujących jej osób. W potrzebie są Risha i Jack, a to ty zadecydujesz komu z nich pomoże nasz dzielna bohaterka.
I tak jak w poprzedniej części Cake Mania naszym podstawowym zadaniem jest obsługa przychodzących klientów: na początek przyjmujemy zamówienie (kształt ciasta i rodzaj polewy) – aby to uzyskać klikamy na klienta, gdy się zastanowi i powie nam czego sobie życzy przechodzimy do dzieła. Idziemy do piekarnika – tam wybieramy kształt ciasta, czekamy aż się upiecze (no chyba że czas oczekiwania jest długi a kolejka z zamówieniami rośnie wtedy możemy robić inne czynności w międzyczasie), a następnie idziemy po odpowiedni rodzaj polewy.

Po obsłużeniu odpowiedniej liczby klientów mamy szansę na rozbudowanie swojej firmy poprzez inwestycję zarobionych pieniędzy w dodatkowy sprzęt np. jeszcze jeden piekarnik, lub „poczekalnię” – to podstawka na którą możemy odłożyć na chwilę ciasto lub ozdobnik np. w postaci kotka. Aby kupić sprzęt wybieramy go poprzez kliknięcie i jeśli wystarczy nam pieniędzy kupujemy Buy.

W grze mamy do przejścia kilka leveli – każdy level to jeden miesiąc pracy Jill, zaczynamy od stycznia itd.. W miesiącu Jill musi sprzedać odpowiednią ilość ciastek aby móc pracować w kolejnym czyli przejść do następnego levelu.

Cash – informuje ile mamy zarobionych pieniędzy,
Baker Goal – mówi ile musimy zdobyć kasy aby przejść do kolejnego etapu, Superstar Goal to rekord, który możemy pobić pracując wydajnie i szybko,

Play – aby rozpocząć grę, a następnie Let’s Play,

Mam nadzieje, że i tym razem uda wam się pomóc symatycznej Jill:)
Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Restauracja i Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn