GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Call Of Atlantis

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Call Of Atlantis – ciekawa gra, w której naszym zadaniem jest przemieszczanie klocków, szukanie ukrytych przedmiotów i wykonywanie określonych misji. Zadanie zaczyna się od dopasowania kilku elementów do ich odpowiedników na planszy.

A właściwą przygodę zaczynamy w Rzymie, a potem kontynuujemy przeprawiając tereny takie jak Grecja, Troja, Babilon, Fenicja i Egipt. Po drodze wykonujemy powierzone nam zadanie skompletowania wielu przedmiotów.

Sterujemy – myszką klikamy na element, który jest do zamiany, a następnie na drugi.
Poszczególne części zbieramy między innymi w grze, która polega na takim przesuwaniu klocków, aby przynajmniej trzy takie same były koło siebie. Gdy zajdzie taka sytuacja wszystkie znikają. Potrzebne nam elementy będą znajdowały się w tej rozsypance, a my musimy tak sprawić, aby wszystkie znalazły się na samym dole. Pomagają nam tutaj różne bonusy, takie jak bomby, podpowiedzi pokazujące gdzie jest możliwy kolejny ruch i inne. Innym zadaniem do wykonania jest znalezienie porozsypywanych części jakiegoś przedmiotu, np. zbroi, miecza itp. Tutaj także możemy skorzystać z podpowiedzi umożliwiającej nam podejrzenie gdzie znajduje się to, czego szukamy.

Start – aby rozpocząć grę,

Życzę Wam powodzenia i jak najlepszych wrażeń podczas podróżowania po miastach znanych najczęściej tylko z książek, filmów i opowieści…

Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Trzy w Linii

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn