GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Czas na Burgera!

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Czas na Burgera! (Burger Time) – Ładna pogoda zachęca do wychodzenia na spacery i wycieczki rowerowe. A co się dzieje, gdy na takiej wycieczce zacznie burczeć w brzuchu. Jeśli nie ma się pod ręką kanapek to tylko szybki burger może pomóc.

To gra,  w której pracujemy w burgerowni. Głodnych i chętnych nie brakuje, więc jesteśmy bardzo zapracowani. Każdy klient podchodzi do lady i ma chwilkę na wybranie tego, na co ma ochotę. Przyjrzyj się zamówieniu i zrealizuj je zgodnie z jego oczekiwaniami. Jeśli szybko obsłużymy naszych gości i będą zadowoleni to pieniążki będą płynąć strumieniem. Klikaj więc, aby ułożyć burgera według zamówienia. Układamy bułkę, upieczone mięsko na bułkę, dodatki i znowu bułkę. Jeśli się pomylisz, kliknij kosz aby wyrzucić nieudane danie i zacznij jeszcze raz. Tylko pamiętaj, że każdy zadowolony klient to sukces a każdy zły i głodny źle wróży naszemu biznesowi.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer),

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Gotowanie, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Restauracja, i Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn