GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Dekorowanie Ciast

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Dekorowanie Ciast (Cake Decorator) – Zapraszam do gry wszystkie dzieci spragnione dobrej gry symulacji w której będziemy obsługiwać klientów przychodzących do naszej ciastkarni. Ta gra sprawi, że dla dziewczynek jak i dla chłopców dekorowanie ciast stanie się pasją.

Na początku nasza ciastkarnia wygląda dość ubogo i wręcz musimy zaopatrzyć się w niezbędny automat, miseczkę czy gadżety do dekorowania. Do tego posłuży nam sklep „Shop” gdzie dokonamy niezbędnych zakupów także potem. A gdy już się zaopatrzymy w co potrzeba, przejdziemy do gry właściwej gdzie najważniejszy jest klient i jego zamówienie. Gdy tylko się pojawi przy ladzie natychmiast do niego idziemy aby zadbać od samego początku o jego zadowolenie. A gdy już wiemy co chce wtedy uruchamiamy nasze sprzęty kuchenne i spełniamy życzenie jak najszybciej bo wraz z upływającym z czasem klienci robią się coraz bardziej niecierpliwi.

Shop – ważnym elementem gry jest właśnie sklep gdzie zaopatrujemy się nie tylko w nowsze sprzęty ale podstawowe produkty do kuchni jak polewa czy różne rzeczy do dekorowania. Jeśli nie będziemy ich mieli w swoim asortymencie w ciastkarni wtedy klienci nie będą mogli ich zamówić co z kolei będzie skutkowało tym, że nie zarobimy odpowiednich pieniędzy aby przejść dalej. Tak więc warto się zaopatrywać w sklepie!

Sterowanie – przy pomocy myszki. Klikamy i realizujemy kolejne zamówienia i wykonujemy zadania.

Miłej zabawy w dekorowanie! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Restauracja i Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn