GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Barbie Fashion: Policjantka

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Barbie Fashion: Policjantka (Barbie Fashion Police) – Służby mundurowe a w tym policja muszą wzbudzać szacunek i zaufanie. Nie zaszkodzi klasyczne elegancja. Jest to tym ważniejsze, że do policji zapisuje się coraz więcej dziewczyn.

Dlatego obok męskich wersji, dla kobiet przyda się coś pełne  funkcjonalności, potrzebnej przy różnych akcjach a fajni by było, aby przy okazji był to ładnie skrojony ciuszek. Zostań prawdziwym projektantem mody dla policjantek. Wybierz poszczególne elementy munduru naszej dzielnej koleżanki i przejrzyj różne materiały wersje kolorystyczne dla poszczególnych części. Paleta barw zawiera wszystkie kolory tęczy i ich odcienie. Twoja policjantka może więc śmiało przebierać w strojach. Nie musisz się trzymać klasycznego granatu. Co do kroju ubrań, możesz zaprojektować stój galowy, coś wzbudzającego szacunek na obchód dzielnicy albo praktyczny zestaw na brawurowe akcje w terenie. Klikaj w propozycje pokazane w ramkach obok. Gdy już dokonasz ostatnich poprawek, zobacz jak się będzie to prezentować na policjantce i dobierz jej ostatnie, ale niezbędne akcesoria i dodatki. Można ruszać do służby, aby dzielnie walczyć z przestępcami i pilnować ładu, porządku i praworządności. Bandyci – strzeżcie się.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer),

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Edukacyjne, Gry na Tableta i Smartfona, i Gry Ubieranki

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn