GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Goofy Puzzle

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Goofy Puzzle (Goofy Puzzle It!) – poznajecie Goofy’ego? Na pewno znacie go z bajek Disneya. Która postać była Waszą ulubioną? Goofy był bardzo śmieszny, wyluzowany, trochę nieporadny i super się śmiał. W tej grze układamy puzzle z jego wizerunkiem. Układanie puzzli to świetna zabawa, która poprzez zabawę uczy logicznego myślenia i zapamiętywania. Dzięki niej rozwijacie swoje umiejętności i mózg lepiej pracuje.

Zatem układamy puzzle z Goofy’m – mamy do wyboru 3 rodzaje puzzli. Każde z nich są inne i mają różne zasady grania. Wybierz te, które najbardziej przypadną Ci do gustu:

Jigsaw – standardowe puzzle – układamy obrazek z 16 części które mają wyżłobienia i wypustki,
Flipstrip – puzzle także złożone z 16 części, jednak tym razem obrazek podzielony jest na jednakowe prostokąty,
Slider – puzzle przesuwane obrazek składa się z 15 części – jeden kwadrat musi być pusty bo na to miejsce przesuwamy inny.

Po wybraniu rodzaju puzzli zaznaczamy Puzzle It i do dzieła. Każdy z elementów możemy dowolnie obracać – najeżdżając na jego środek pojawia kółko i wtedy klikamy aby obrócić o 90 stopni. Aby przesunąć puzzle w dowolne miejsce, klikamy na element i przeciągamy myszką.

Mamy także możliwość wyłączenia koloru obrazków, wyłączenia dźwięków, helpa i czasu aby mieć „czystą” przyjemność z gry.

Sterowanie – myszką

Miłego układania! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Układanki i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn