GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kelnerka

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Kelnerka (Waitress Adventures) – każde z dzieci lubi gry, w których wcielamy się w postać właściciela restauracji lub pracownika takiego lokalu. Ta gra skierowana bardziej do dziewczyn to gra z tytułową kelnerką. Wciel się w kelnerkę w restauracji, a Twoim zadaniem będzie to obsługa gości.

Zaczynamy grę! Na wstępie musicie wpisać swoje imię i od tej pory to Wy jesteście kelnerką. Zobaczcie jaka jest Wasza historia…

Na początku nasza bohaterka jest troszkę zaniedbana. Siedzi tylko przed telewizorem i opycha się chipsami. Ogląda szczupłe modelki i w głębi serca marzy, by być jak one. Nagle pojawia się reklama, że jest możliwość wykonania operacji plastycznej, kosmetycznej, dzięki której z pewnością stanie się tak piękna jak modelki z telewizji. Dziewczyna postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zgłosić się na taki zabieg. Niestety po przejrzeniu swoich oszczędności i kosztowności zdaje sobie sprawę, że nie stać jej na to.
Ale nie poddaje się! Wyszukuje w gazecie w dziale z ogłoszeniami z pracą ogłoszenie, które będzie dla niej odpowiednie i postanawia zostać kelnerką, aby zarobić na operację. Pomóż jej zarobić dużo pieniędzy i spełnić marzenia.
Przeciągaj klientów do wolnego stolika, odbieraj zamówienie, podaj je kucharzowi, potem podaj jedzenie sprzątnij i odbierz kasę. Musisz mieć bardzo podzielną uwagę, aby obsłużyć sprawnie wszystkich gości. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Miłej przygody w restauracji! życzy Wam… BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Restauracja i Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn