GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Króliczki Rozrabiaki

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Króliczki Rozrabiaki (Spring Flowers) – takiej gry dla dzieci jeszcze Wam nie prezentowałem. To super dziecięca zabawa, która porwie najmłodszych graczy w wiosenny klimat z ogrodem, kwiatami i sprytnymi, miłymi króliczkami, które są dla nas utrapieniem – niestety. Musimy dbać o to, aby żaden z króliczków nie dorwał się do naszych słoneczników – w tym celu wystarczy najechać na takiego rozpędzonego króliczka, wtedy ten natychmiast wraca.

Zwracanie uwagi na szalone króliczki, to nie jedyne zadanie w tej grze jakie na Was czeka. Co z kwiatami? No właśnie jeśli chodzi o kwiaty, to musimy dbać o ich wzrost, czyli gdy tylko tego potrzebują podlewamy. Bo jak wiadomo, aby roślinki rosły i wyglądały pięknie potrzebują dwóch rzeczy: słoneczka oraz wody. Słoneczko świeci samo w dzień, ale deszcz nie zawsze pada w dostatecznej ilości, dlatego czasem sami musimy podlać kwiaty, aby nie uschły.

Sterowanie: – przy pomocy myszki.

– aby „zawrócić” króliczka najedź na niego,

– aby podlać kwiat kliknij na niego.

Start Game – zacznij grę.

Miła grafika i przyjemna muzyczka w tle nadają idealny wiosenny klimat grze dzięki czemu gra ta idealnie nada się dla dzieci. Trochę sprytu i szczęścia i już możesz „pracować” na nowy rekord. Zachęcam Was do dobrej zabawy!

Drogie Dzieci życzę Wam powodzenia!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn