GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Książę i Żaba


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Książę i Żaba (Save the Princess: Love Triangle) – Drogie Dzieci! Pamiętacie grę w której musieliśmy dostać się do księżniczki pt. Droga do Księżniczki – tam układaliśmy puzzle, tutaj nie będzie tak łatwo.

Żaba = Księżniczka. Książę musi odczarować swoją Księżniczkę, która została zamieniona w Żabę. Zła wiedźma rzuciła na nią straszliwy urok i zamieniła w obślizgłego płaza. Książę musi przejść każdą planszę, odnaleźć w niej naczynko z eliksirem odczarowującym i podać ją Żabce. Klikamy na Księcia, aby wyruszył w drogę. Czasem, zanim klikniemy na Księcia trzeba będzie jednak utorować mu drogę. Patrzcie uważnie, aby nie wszedł na kolce, albo nie wpadł do wody. Klikając na drogę, możecie ustawić strzałki, aby w danym miejscu skręcił w odpowiednią dróżkę. Dobra zabawa jest gwarantowana, a każda plansza będzie wymagała od Was jeszcze większego główkowania!

Sterowanie – klikamy na obiekty, aby utorować drogę oraz na Księcia, aby wyruszył

Powodzenia życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Labirynty, Gry Logiczne, Gry na Tableta i Smartfona, i Gry Znajdź Drogę

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn