GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Księżniczka Elsa z Córeczką

Ocena gry:

9.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Księżniczka Elsa z Córeczką (Ice Queen Mommy Real Makeover) – Nie ma to jak poranek, gdy nikt się nie śpieszy, spędzony z mamą na wspólnych zajęciach.

O poranku z reguły wszyscy się śpieszą. Na szczęście zdarzają się i takie, gdy mama i córka mają chwilę dla siebie i mogą razem spędzić czas na różnych przyjemnościach. Co prawda Elsa jej córeczka ujrzały w lustrze łazienkowym, że trzeba będzie poświęcić nieco więcej czasu na doprowadzenie buzi do porządku ale nie zmartwiły się tym wcale. Obie bardzo lubią kosmetyczne zabawy a skoro jest okazja i szansa to nie omieszkają z niej skorzystać. Może i Ty dasz się namówić na taki poranek? Zajmij się Elsą i jej córeczką, które czekają w łazience na poranne zabiegi higieniczne. Trzeba będzie ponakładać maseczki, oczyścić buzię i jeśli trzeba, pousuwać wypryski i inne zmiany. Mama, jako dorosła osoba może mieć zrobiony makijaż. Natomiast nową fryzurkę, fajne ciuszki i dodatki mogą otrzymać obie. Wystarczy, że wybierzesz te, które Ci się spodobają najbardziej.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Makijaż, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Pielęgnacja, Gry Symulacje, i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn