GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kuchenne Przygody

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Kuchenne Przygody (My Kitchen Adventures) – Zarządzaj swoją restauracją i zostań światowej kasy szefem kuchni! Sprawdź swoje umiejętności kucharskie oraz zarządzania restauracją w tej wciągającej i pasjonującej grze.

Zarządzaj swoją restauracją i zostań szefem kuchni światowej sławy! Czy potrafisz być doskonałym kucharzem? Sprawdź swoje umiejętności i zagraj w My Kitchen Adventures, najbardziej ekscytującą grę w zarządzanie restauracją!

Do naszych zadań w tej grze będzie należeć umiejętne zarządzanie restauracją oraz pilnowanie aby wszystkie zamówienia dotarły do naszych gości na czas. Na początku zadanie nie są trudne bo i klientów nie jest zbyt wielu, jednak w trakcie trwania gry i pokonywania kolejnych poziomów będzie coraz trudniej i bardzo nerwowo.
Wypełnianie obowiązków na czas i realizowanie zadań będzie skutkować tym, że zostaniemy docenieni a nawet obdarowani nowym sprzętem do kuchni dzięki któremu nasze dania powstaną jeszcze szybciej i będą jeszcze bardziej wykwintne co z miłą chęcią z kolei docenią nasi goście.

My Kitchen Adventures to darmowa gra online, w której przekonamy się, czy mamy zadatki na prawdziwego szefa kuchni! Do naszych obowiązków będzie należało zarządzanie restauracją i pilnowanie, aby wszystkie potrawy dotarły do gości na czas. Na początku przydzielone są nam proste dania, a i klientów też nie jest zbyt wielu. W trakcie trwania gry i zdobywania kolejnych poziomów, będzie jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość i zaopatrzyć w nerwy ze stali. Kierowanie dobrze prosperującą restauracją to istne szaleństwo!

Dobra zabawa gwarantowana! Bon appetit! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Gotowanie, Gry MMO, Gry Multiplayery, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Przygodowe, Gry Restauracja, i Gry Strategiczne

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn