GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kwiaty dla Ciebie

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Kwiaty dla Ciebie – czy jest okazja czy nie ma oto kwiaty dla Ciebie. No daj sobie wręczyć kwiaty! 🙂 A wręczy Ci je radosny mały człowieczek… Kliknij czerwony guzik i zobacz animację! Dzięki niej uśmiechniesz się, a Twoje ciało wytworzy endorfiny* tak potrzebne i ważne w codziennym życiu.

Możecie również przesłać link do tej animacji komuś kogo lubicie i podarować tej osobie kwiaty. Albo zawołajcie mamę do pokoju, kliknijcie na czerwony guzik i powiedzcie „To dla Ciebie mamo”. Na pewno każdy ucieszy się  z takiego prezentu, bo któż z nas nie lubi dostawać drobnych rzeczy, takich jak na przykład kwiaty. A jakie kwiat są Waszymi ulubionymi? Ja chyba najbardziej lubię tulipany, te czerwone są piękne, pachną i ładnie prezentują się w wazonie kiedy jest ich dużo. A róże? Bardzo popularne i też ładne. Są przecież różne ich kolory, czerwone idealne dla dziewczyny czy narzeczonej, białe dla młodszej siostry, a żółtych lepiej nie kupować, bo mówią, że to znak zazdrości..

Miłej zabawy!:) BobiBobi

*Endorfiny – grupa hormonów, które wywołują doskonałe samopoczucie i zadowolenie z siebie oraz generalnie wywołują wszelkie inne stany euforyczne (tzw. hormony szczęścia).

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Święta i Zabawy dla Dzieci

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn