GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Łyżwy Kopciuszka

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Łyżwy Kopciuszka (Cinderellas Modern Skates) – Kopciuszek dawno temu był na pięknym balu zorganizowanym w pałacu. Dzięki magii Wróżki Chrzestnej Cinderella była tam w pięknej sukni i mogła się bawić do północy. Po czym czar prysł.

Na szczęście teraz Kopciuszek nie musi się martwić takimi rzeczami. Nikt nie musi jej czarować, aby mogła udać się na lodowisko i tańczyć w rytm muzyki. Ta gładkość lodu i płynność ruchu dzięki łyżwom zawiera w sobie magię, bez potrzeby wołania wróżki. Kopciuszek już nie może się doczekać swojego wyjścia na lód. Pomóż jej się przygotować. Najważniejsze będą łyżwy. Cinderella posiada jedną parę ale ich wygląd nie zachwyca. Może dzięki Tobie uda im się nadać nowego blasku i wyglądu. Aby były bardziej na topie i na miarę współczesnych czasów. Uruchom swoją wyobraźnie i odmień je. Nadaj nowy kolor, dodaj różne wzory i przyozdób je w jakiś oryginalny sposób.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Ubieranki, i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn